Välkommen till Göstas truckuthyrning. close

Stellan Larsson verkställande direktör Göstas Truckuthyrning

VD

Stellan Larsson
Mobil: 0705-830 644
Email: stellan@gostas.se

 

Vice VD
Göstas Truckuthyrning AB

Thomas Silverfyr
Direkt: 0739-818 108
Email: thomas@gostas.se


Daniel Zaar Transportledare / Uthyrning Göstas Truckuthyrning

Transportledare
Göstas Truckuthyrning AB

Daniel Zaar
Mobil: 031-500 105
Email: daniel@gostas.se

Transportledare
Göstas Truckuthyrning AB

Fred Fahlqvist
Direkt: 031-500 105
Email: fred@gostas.se

 


Kundansvarig Bygg
Göstas Truckuthyrning AB

Henrik Ingvarsson
Direkt: 0730-240 282
Email: henrik.ingvarsson@gostas.se

Fredrik Caspersson Transportledare / Uthyrning Göstas Truckuthyrning

Kundansvarig Industri & Projekt
Göstas Truckuthyrning AB

Fredrik Caspersson
Direkt: 0703-63 64 60
Email: fredrik@gostas.se


Lena Key-Åberg Ekonomi / Fakturering Göstas Truckuthyrning

Ekonomichef

Lena Key-Åberg
Mobil: 0704-816 556
Email: lena@gostas.se

Andreas Bracelius

Konsult Chef
Göstas Bemanning & Maskin AB

Andreas Braselius
Mobil: 0766-343 464
Email: andreas.b@gostas.se

 


 

 

 


 

 


KONTAKTA OSS






Ångpannegatan 21, 417 05 Göteborg, Sverige, 031-50 01 05

© Copyright 2019 - Göstas Truckuthyrning - Powered by GO MO Group AB