Välkommen till Göstas truckuthyrning. close

Stellan Larsson verkställande direktör  Göstas Truckuthyrning

VD

Stellan Larsson
Mobil: 0705-83 06 44
Email: stellan@gostas.se

Thomas Silverfyr Regionchef  Göstas Truckuthyrning

Regionchef

Thomas Silverfyr
Mobil: 0739-81 81 19
Email: thomas@gostas.se

Michael Annergren Säljare Göstas Truckuthyrning

SÄLJARE TRUCKAR

Michael Annergren
Mobil: 0739-81 81 17
Email: michael@gostas.se


Fredrik Caspersson Transportledare / Uthyrning  Göstas Truckuthyrning

TRANSPORTLEDARE / UTHYRNING

Fredrik Caspersson
Direkt: 031-500 105
Email: fredrik@gostas.se

Fred Transportledare / Uthyrning  Göstas Truckuthyrning

SÄLJARE

Tommy Bäckman
Direkt: 0730-240282
Email: tommy@gostas.se

Mats Magnusson Utbildare och Säljare Göstas Truckuthyrning

UTBILDNING / SÄLJARE

Mats Magnusson
Mobil: 0739-818113
Email: mats@gostas.se


VERKSTADSCHEF

Michael Holm
Direkt: 031-500 106
Email: michael.holm@gostas.se

 

EKONOMI / FAKTURERING

Lena Key-Åberg
Mobil: 0704-81 65 56
Email: lena@gostas.se

KONTAKTA OSS