Välkommen till Göstas truckuthyrning. close

Stellan Larsson verkställande direktör Göstas Truckuthyrning

Stellan Larsson VD

Stellan Larsson
Mobil: 0705-830 644
Email: stellan@gostas.se

Andreas Eriksson Verkstadsched Göstas Truckuthyrning

Andreas Eriksson Vice VD
Göstas Truckar AB

Andreas Eriksson
Mobil: 0739-818 120
Email: andreas@gostas.se

Thomas Silverfyr Regionchef Göstas Truckuthyrning

Michael Annergren Säljare Truckar

Michael Annergren
Mobil: 0739-818 117
Email: michael@gostas.se


Henrik Ingvarsson
Kundansvarig Bygg

Henrik Ingvarsson
Direkt: 0730-240 282
Email: henrik.ingvarsson@gostas.se

Fredrik Caspersson Transportledare / Uthyrning Göstas Truckuthyrning

Fredrik Caspersson
Kundansvarig Industri & Projekt

Fredrik Caspersson
Direkt: 0703-63 64 60
Email: fredrik@gostas.se

Daniel Zaar Transportledare / Uthyrning Göstas Truckuthyrning

Daniel Zaar Transportledare

Daniel Zaar
Mobil: 031-500 105
Email: daniel@gostas.se


Lena Key-Åberg Ekonomi / Fakturering Göstas Truckuthyrning

Ekonomichef

Lena Key-Åberg
Mobil: 0704-816 556
Email: lena@gostas.se

Mats Magnusson Utbildare och Säljare Göstas Truckuthyrning

UTBILDNING

Mats Magnusson
Mobil: 0739-818 113
Email: mats@gostas.se

Andreas Bracelius

Konsult Chef

Andreas Braselius
Mobil: 0766-343 464
Email: andreas.b@gostas.se


KONTAKTA OSS






Ångpannegatan 21, 417 05 Göteborg, Sverige

© Copyright 2019 - Göstas Truckuthyrning - Powered by GO MO Group AB