Välkommen till Göstas truckuthyrning. close

Stellan Larsson verkställande direktör  Göstas Truckuthyrning

VD

Stellan Larsson
Mobil: 0705-830 644
Email: stellan@gostas.se

Thomas Silverfyr Regionchef  Göstas Truckuthyrning

SÄLJARE TRUCKAR

Michael Annergren
Mobil: 0739-818 117
Email: michael@gostas.se

Fredrik Caspersson Transportledare / Uthyrning  Göstas Truckuthyrning

TRANSPORTLEDARE / UTHYRNING

Fredrik Caspersson
Direkt: 031-500 105
Email: fredrik@gostas.se


Daniel Zaar Transportledare / Uthyrning Göstas Truckuthyrning

TRANSPORTLEDARE / UTHYRNING

Daniel Zaar
Mobil: 031-500 105

Fred Transportledare / Uthyrning  Göstas Truckuthyrning

SÄLJARE

Tommy Bäckman
Direkt: 0730-240 282
Email: tommy@gostas.se

Andreas Eriksson Verkstadsched Göstas Truckuthyrning

VERKSTADSCHEF

Andreas Eriksson
Mobil: 0739-818 120
Email: andreas@gostas.se


Lena Key-Åberg Ekonomi / Fakturering Göstas Truckuthyrning

EKONOMI / FAKTURERING

Lena Key-Åberg
Mobil: 0704-816 556
Email: lena@gostas.se

Mats Magnusson Utbildare och Säljare Göstas Truckuthyrning

UTBILDNING / SÄLJARE

Mats Magnusson
Mobil: 0739-818 113
Email: mats@gostas.se


KONTAKTA OSS